Bize Ulaşın : +90 (312) 395 97 67

Barok Su Bazlı Saten

Barok Su Bazlı Saten

Özellikleri

Su bazlı olup, tamamen özel olarak formüle edilmiştir. Yapısında bulunan özel pigment ,dolgu maddeleri ve p.v.a sayesinde mükemmel örtme gücüne sahiptir. Renkleri canlı, beyazı ise max. değerdedir. Uygulanan yüzeyde ipeksi parlak bir görünüm oluşturur. Ovalama değeri çok yüksek olup standartların üzerindedir. Silinebilme özelliği en üst düzeydedir, asla çatlama, solma yapmaz. Uygularken sıçrama yapmaz. Antibakteriyel özelliğinden dolayı küf ve mantar gibi organizmaların yüzeyde oluşmamasında etkilidir.

barok-su-bazli-saten_2013_11_07_17_46_1918_12_2014_22_18_54.jpg

Uygulama

Barok Su Bazlı Saten Boyası uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Çatlak, bozuk yüzeyler uygulamadan önce düzeltilmelidir. İlk kez boyanacak yüzeylerin saten alçılı olması üründen max. verim alınmasını sağlar. Uygulamadan önce yüzeylere BAROK İZOLAN ASTAR sürülmesi önerilir. Uygulanacak yüzeyin ve ortamın sıcaklığının +5 oCnin olması gereklidir. Barok Su Bazlı Saten Boyası fırça ve rulo kullanılarak uygulanır.

İnceltme

Temiz, içerisinde başka çözücü ya da yabancı madde bulunmayan su ile yüzey şartlarına bağlı olarak %10-%20 oranında inceltilerek iki kat uygulama yapılması önerilir.

Boyanabilen Alan

1 Lt Barok Su Bazlı Saten Boyası ile yüzeyin emiciliğine bağlı olarak 12-16m2 alan boyanabilir.

Kuruma Süresi

Tam kuruma süresi max. 24 saattir, Katlar arası bekleme süresi min. 2 saattir.

Depolama

Serin yerde dondan ve doğrudan güneş ışığından korunarak ağzı kapalı olarak 1 yıl saklanabilir.

Ambalaj

3.5 kg , 10 kg , 20 kg Plastik Kova