Bize Ulaşın : +90 (312) 395 97 67

Barok Lüks Plastik

Barok Lüks Plastik

Özellikleri

Su bazlı olup, yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Yüksek kapama gücüne sahip olacak şekilde formüle edilmiştir. Çatlama,kabarma ve dökülme yapmaz. İçerisindeki üstün nitelikli pigment ve katkı maddeleri sayesinde renkleri solmaz, mükemmel beyazlığa sahiptir, içerisinde bulunan özel silikon sayesinde çok iyi su iticiliğine sahip olup, yüzeye silinebilme özelliği kazandırır. Uygulama esnasındaki yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar.

barok-luks-plastik_2013_11_07_17_45_4618_12_2014_22_16_36.jpg

Uygulama

Barok Silikonlu Lüx Plastik boya uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Çatlak, bozuk yüzeyler uygulamadan önce düzeltilmelidir. Yeni boyanacak mineral esaslı alçı gibi emici yüzeylerde BAROK İZOLAN ASTAR kullanımı önerilir. Uygulanacak yüzeyin ve ortamın sıcaklığının +5 oC ‘nin olması gereklidir. Barok Silikonlu Lüx Plastik boya fırça ve rulo kullanılarak uygulanır.

İnceltme

Temiz, içerisinde başka çözücü ya da yabancı madde bulunmayan su ile yüzey şartlarına bağlı olarak %15-%25 oranında inceltilerek iki kat uygulama yapılması önerilir.

Boyanabilen Alan

1 Lt Barok Silikonlu Lüx Plastik boya ile yüzeyin emiciliğine bağlı olarak 10-12 m2 alan boyanabilir.

Kuruma Süresi

Tam kuruma süresi max. 24 saattir, Katlar arası bekleme süresi min. 2 saattir.

Depolama

Serin yerde dondan ve doğrudan güneş ışığından korunarak ağzı kapalı olarak 1 yıl saklanabilir.

Ambalaj

3.5 kg , 10 kg , 20 kg Plastik Kova